kwatery prywatne

ODŚWIEŻ STRONĘ [ F5 ]

WYCIAGI

Kompleks wyciagów rekreacyjno wypoczynkowych dla całej rodzinny znajduje się tuż obok największego ośrodka narciarskiego w Polsce, Czyrna-Solisko.


Możesz u nas korzystać z trzech wyciagów:
- wyciąg Krasnal –jest to idealny wyciag, na którym możesz rozpocząć swoją przygodę z nartami. Wyciąg i stok o długości 300 m pozwoli Ci na opanowanie podstawowych zasad poruszania się na nartach zarówno samodzielnie jak i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wyciąg działa do późnych godzin nocnych na co pozwala sztuczne oświetlenie zainstalowane na stoku. Trasa zawsze jest wyśmienicie przygotowana do jazdy od początku sezonu zimowego kiedy tylko temperatura pozwoli na uruchomienie sztucznego zaśnieżania. Każdego dnia po opadach śniegu trasa jest przygotowana przez ratraki co pozwoli Ci na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy na nartach.

- wyciąg Skrzat – 300 metrowy wyciag talerzykowy pozwalający na dalsze szlifowanie kunsztu narciarskiego. Położony tuż obok wyciagu Krasnal jest alternatywą dla osób, które chcą korzystać z jednego biletu na 2 różnych wyciagach – istnieje możliwość korzystania z tego samego karnetu. Trasa tak jak na stoku Krasnal zawsze odpowiednio przygotowana, wyposażona w sztuczne naśnieżania jest również świetnym miejscem do zdobywania nowych umiejętności narciarskich.

- wyciąg snowtubingowy – jest to wyciag zupełnie odmienny wyjedziesz jednak na nartach, tutaj zostaniesz zaczepiony do uchwytu wyciagu siedząc wygodnie w pontonie. Nie wjazd wyciagiem jest jednak największą atrakcją. Zaraz po wyjeździe na górę, czeka Cię nie lada wyzwanie- zjazd w śnieżno-lodowej rynnie o długości ponad 300 m. Dostarczy Ci on sporo pozytywnych emocji jak i adrenaliny. Z jazdy Wyciagiiem korzystają nie tylko dzieci. Przez cały dzień możemy tam dostrzec masę dorosłych, świetnie bawiących się na kawałku gumy pędzącym w specjalnym torze. Wieczorami, po szusach na nartach dzięki oświetleniu toru możesz z niego korzystać do późnych godzin wieczornych.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego zimowego wypoczynku, oferujemy szereg udogodnień tak by każda chwila spędzona z nami była przyjemnością i dostarczała wiele radości: - duży darmowy parking umieszczony zaraz obok stoków narciarskich,
- wypożyczenie lub wcześniejsza rezerwacja sprzętu narciarskiego,
- możliwość umówienia się z Twoim osobistym instruktorem,
- umiejscowione tuż obok wyciagu zaplecze gastronomiczne
- negocjacja cen w przypadku większych zorganizowanych grup,
- możliwości otrzymania faktury VAT ;
- wynajem kwatery tuż obok kompleksu wyciagów,
- jedyna w Szczyrku możliwość skorzystania z tak różnorodnej bazy wyciagów narciarskich

Trasy narciarskie w Szczyrku

Bieżące zdjęcia z kamery – wyciąg krasnal:

Obraz z kamerki

Na skróty

  • Kwatery do wynajęcia
  • wyciagi/i
  • Kamera online
  • Szkoła jazdy
  • Wyciagi
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Obecne warunki na stokach
  • Kontakt